0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Chama omensенски плус големина хемија мека секси секси спиење за спиење плетени ноќни куќи за жени за жени

Chama omensенски плус големина хемија мека секси секси спиење за спиење плетени ноќни куќи за жени за жени

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Погледнете ја табелата со големина на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со овој производ. Материјали : Одличен допир, нудејќи крајна удобност, ултра-мека ткаенина создава прекрасно искуство за носење и спиење . Носете го со омилените папучи додека легнете дома . Одговарајте прилики : Оваа ноќна облека е совршена со денови поминати со лежење или спиење. Секој стил е пресечен за малку лабава вклопување и ласкав деколте за лажичка . Шпагети со детализирање на грбот создава модерно и секси чувство. Носете ги вашите додека легнувате дома. PRODUCT FEATURES • Size : XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL • Color : Black, Wine Red • Fabric : 95% Rayon, 5% Spandex • Type : Nightgown Dress • Neck : Scoop Neckline • Hem : Hem Falls Above the Knee • Silhouette : Директно • Карактеристики : Прилагодливи шпагети-ленти • Стил : Стил на пуловер • Погодна сезона : Пролет, лето, есенска ткаенина и нега • 95% Рејон, 5% Спандекс • Рачна или нежна машина миење во ладна вода/ не се суши за белило/ линија. Fit & Size • Точно до големината. Дизајн : Нашата ноќница се држи до Директни силуети и недооценети бои за да се обезбеди дека дизајнот е секогаш лесен за стил. Едноставно сечење, лабаво вклопување го прави толку удобен и пространа што одговара на различни форми на телото . Совршено за жени со плус големина : Оваа опуштена вклопување ноќ е класично ласкава за дами со плус големина, тоа е исклучително женствено и стилски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.