0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и време женски хаци ромпер

Време и време женски хаци ромпер

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Lookе изгледате и ќе се чувствувате одлично во ова случајно време и Tru Hacci Romper. Изработено е од мека фабрична измислица за да ве одржува удобно и има опуштено вклопување да се залепи елегантно и да ласка разновидност на типови на тело. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и време женски Hacci Romper : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи деколте на екипажот со големина S. Опуштено вклопување. Дизајн со цврста боја. Еластични детали за влечење. Длабоки детали за грбот. Фабриката за плетење на Хачи. 95% рајон, 5% спандекс. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно, измијте со слични бои, користете само белило од нехлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.