0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пријатна оваа зима во Мелор од Бринли Ко. Овој стилски чизми за влечење на ладно време има пети на патка и ватирана ткаенина, поставени со најлесното веганско крзно. Надворешна надворешна плоча и поддржувачка удобна пена од 4 мм ™ insole го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 7 инчи. Врвен обем : 13 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.