0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски работи женски основен активен пламен

Атлетски работи женски основен активен пламен

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Постојат два табора во женската облека : оние кои претпочитаат шорцеви и оние кои претпочитаат здолништа! Ние ги претпочитаме и двете! Со брак со двете артикли и создавање на непобедливиот, непобедлив Skort, не само што го добивате најдоброто од двата света, туку и многу повеќе. Оваа верзија со двојна намена на Skort има детали за пламенот Drapey што можете да ги носите како фитнес облека и како симпатичен модерен додаток на вашата дневна гардероба. Надворешното здолниште е направено од 88% полиестер и 12% го тужеле спандексот, а под -подморите се направени од 90% полиестер и 10% спандекс. Овие недоволности ќе ги спречат нозете да не триат заедно и ќе предизвикаат болно размалување. Плус, можете да бидете сигурни дека никогаш нема да бидете изложени за време на која било активност или дури и од ветрот што го дува здолништето кога вежбате или кога сте надвор и околу. Исто така, има мал џеб за инсем во задниот дел на лентата за половината каде што можете да ги носите вашите најважни работи. Широка лента за половината со внатрешна еластична и внатрешна цртеж ви помага да го прилагодите вклопувањето по потреба. Поголемиот дизајн на здолништето обезбедува поголем опсег на движење, истовремено додавајќи и допир на женственост. Atherticенскиот пламен за атлетски работи е јасен победник за двата табора, со додаден стил за подигнување! Атлетик работи женски основен активен пламен Skort : Интернет ексклузивен 2-пакет. Информации за моделот : . 88% полиестер/ 12% го тужеа Спандекс (здолниште). 90% полиестер / 10% спандекс (под -подрачје). Внатрешен краток инсејм 3.5 ". Двојна намена за активен и моден. Внатрешен џеб на половината. Внатрешен цртеж.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.