0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Jamesејмс Теодор „Скандија риба портокалова“ уметност

Jamesејмс Теодор „Скандија риба портокалова“ уметност

DEN 253.76
Достапно е за нарачката

Од стоката

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Jamesејмс Теодор „Скандија риба портокал“ платно уметност. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Истакнати бои : сина, портокалова, тен, жолта, бела, зелена боја која ја опфаќа работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија на производи или проекти. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.