0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
2. Кт Брилијантен Маркиз Сече Природен Аметист 14к Жолто Злато Три Камен Прстен сз 6

2. Кт Брилијантен Маркиз Сече Природен Аметист 14к Жолто Злато Три Камен Прстен сз 6

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ако сте незадоволни од производот од која било причина, ние Во Клара Пучи сме задоволни што нудиме 60-дневна опција за враќање без проблеми доколку е потребно. Главниот камен.Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брилијантност.Карат : тежина или маса на камен'ô : вкупна тежина на карат (CTW)Вистински Скапоцени Камења; понудени по непобедливи цени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.