0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Елита Детска црвена софа спиење, близнаци

Елита Детска црвена софа спиење, близнаци

DEN 2079.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дизајн на заштеда на простор, стил и бои за да одговараат на која било просторија, да се самото чисто со влажна крпа и благ сапун, покривка од полиестер/памук, пополнување на полиуретанска пена, лесна за лесна преносливост, препорачано за деца од 1 до 6 години, преклопено столче мери 38 L мерки за 38 L x 25w x 19h инчи, мерки за спиење 54 L x 38 W x 16 H инчи елита детска црвена софа спиење, близнаци едноставно и удобно парче мебел. Ова столче за дете/дете му дава безбедна и удобна седење на вашето малечко. Карактеристики на пена материјал што е издржлив, како и здрав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.