0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Господар Заклучување 1-9 16 W Месинг 4-Пински Цилиндар Покриен Катанец pk Клучни Слично

Господар Заклучување 1-9 16 W Месинг 4-Пински Цилиндар Покриен Катанец pk Клучни Слично

DEN 364.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оковот со дијаметар од 1/4ин (6мм) е долг 1-1/2ин (38мм) и изработен од стврднат челик, нудејќи дополнителна отпорност на сечење и пила. Цилиндерот со 4 пина спречува берење, а рачките за двојно заклучување обезбедуваат отпор против ргуубопитство и чекан. Изработен е од материјали отпорни на корозија. Соодветната глава на клучот во боја за Дополнителна Погодност Господар Заклучување 1-9/16" W Месинг 4-Пински Цилиндар Покриен Катанец 3 pk Клучни Слично Стврднати челични окови за дополнителна отпорност на сечење. 4-пински цилиндар за дополнителен отпор на избор. Клучот подеднакво-истиот клуч ги отвора сите три брави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.