0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сакура Кои Четка За Вода, Рамна, Средна, 4мл

Сакура Кои Четка За Вода, Рамна, Средна, 4мл

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Четка за Вода сакура Кои, рамни, Средни, 4млводни четки се неверојатно корисни алатки за патување, сликање надвор или создавање во тесен простор. Нема потреба од чаша за вода; бурето на оваа четка ја содржи целата вода што ви треба. Четката се дели на два дела : фин флексибилен врв на четката и рачка за буре со приклучок за носење вода. Постигнете мазни потези и контролирано мешање, засенчување и истакнување. Удобен зафат, заштеда на Простор, Лесен за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.