0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машка Вионска Патика Вокер

Машка Вионска Патика Вокер

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дизајнирано да ве одржува да се движите со максимална удобност и поддршка, вграденото подножје за движење На Ортахел има контурна потпора на лакот и чаша со длабока пета што го усогласува вашиот чекор за да можете да ги постигнете вашите фитнес цели. Цврстиот, термопластичен бројач на потпетици нуди зголемена стабилност и поддршка, обликуваниот среден ѓон има вграден .5 " височина за непречена транзиција во зоната на удар од пета до пети и мрежестиот лагер што дише, што ја отстранува влагата со основа од пена од СТП помага да се намали триењето на кожата. Карактеристики : Доби АПМА Печат На Прифаќање. За најголема удобност, препорачуваме да ги носите вашите нови Вионски обувки само неколку часа во првите неколку дена за да им овозможите на вашите стапала да се прилагодат на новото ниво на ортотска удобност и поддршка. Во рок од една до две недели треба да го најдете производот целосно удобен и поддржувачки. Технологија За Поддршка : . Дизајниран да ве одржува во движење со максимална удобност и поддршка. Вграденото подножје што го контролира движењето На Ортахел се одликува со потпора на лакот и чаша со длабока пета што го преуредува вашиот чекор за да можете да ги постигнете вашите фитнес цели. Премиум - целосно зрно-водоотпорни кожни горни делови и систем за акција.100% полиестерска мрежа што ја отстранува влагата што дише со стп пена што помага да се намали триењето против кожата. Биомеханички отстранливи ортотски карактеристики развиени од подијатар, антибактериска горна крпа за контрола на мирисот на стапалото. Обликувана ева средна ѓон со вградена .5 надморска височина за непречена транзиција во зоната на удар од пета до пети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.