0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Заштита Од Сонце Шапка, Розова Божур, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Заштита Од Сонце Шапка, Розова Божур, 0-Месеци

DEN 255.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Хадсон капа за заштита Од сонце За Бебиња ги штити главата, вратот и очите на вашето бебе и мало дете додека играте на сонце и уживате на отворено. Ременот за вратоврска држете ја шапката безбедна на главата на вашето малечко со прилагодливото вклучување што овозможува прилагодливо вклопување ! Нашата фитилна постава дише за удобност и материјалот UPF 50+ брзо се суши ако се навлажни за да ја поддржи активната игра на бебето. Родителите сакаат колку е лесно да се спакуваат за активности во движење и широк спектар на дизајни. Хадсон Бебе Доенче И Мало Девојче Шапка За Заштита од Сонце, Розовиот Божур е одлично бебе и основни работи за вашето малечко. UPF 50+ шапка за одлична заштита од сонце. Заштита од сонце покриеност за главата, вратот и очите на бебето. Мека, удобна и нежна ткаенина. Оптимално за сите активности на отворено. Достапна, висококвалитетна капа за сонце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.