0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Валтера А10-2140БКВП Мал Круг Кабел Отворот-Црна

Валтера А10-2140БКВП Мал Круг Кабел Отворот-Црна

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Малиот Кружен Кабелски Отвор на валтера е за употреба со ЕЛЕКТРИЧНИ кабли RV и вклучува лента за инсталација и хардвер. Димензии : 4.3 " х 2.3". Димензии На Исечоци : 2.8". Прифаќа до кабел Од 30 Засилувачи. За употреба со R електрични кабли. Вклучува лента за инсталација и хардвер. Димензии : 4.3 "х 2.3". Големина На Исечок : 2.8". Прифаќа до 30 Засилувач кабел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.