0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зоидс Диви: Експлозијата Ослободен

Зоидс Диви: Експлозијата Ослободен

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ослободете ја моќта на дивата меха и животинскиот Инстинкт на зоидите во спектакуларни битки од глава до глава на Прекинувачот Нинтендо. Со неверојатна графика верен на зоиди диви аниме и интуитивен 3д борбен систем кој ви овозможува Синџир неверојатни комбинации инстинктивно зоиди диви експлозијата ослободен е крајната Пресметка помеѓу вашите омилени пилоти и нивните зоиди. Но дали зоидите се само оружје или вашите партнери Вашата вештина во борба ќе одлучи кој ќе победи меѓу завојуваните фракции вклучувајќи го и тимот на freedomши слобода и тимот гладен за моќ темен метал во нова приказна за зоиди. Затоа изберете го вашиот херој стапнете на бојното поле и борете се да ја разбудите најголемата врска помеѓу човекот и зоидот потоа користете ја скриената моќ позната како дива експлозија за да ги победите вашите ривали. Со огромен избор на карактери зоиди и режими на игра зоиди ослободена дива експлозија ја носи меха борбата на следното ниво Ги Решава резултатите во битките на 2 играчи предизвикајте се во режим на мисија и режим на тактики на битка и усовршете ги своите вештини во режим на пракса. Дали сте подготвени да командувате со најсилните форми на живот во светот. Зоидс Диви : Експлозијата Ослободен, Интерфејс Забава, Нинтендо Прекинувач Производител : U&I Ent. ЕСРБ Рејтинг : Секој 10+.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.