0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лизл-Драјвер За Завртки Со Прав Агол

Лизл-Драјвер За Завртки Со Прав Агол

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лизл 64250-Драјвер За Завртки Со Прав Агол Карактеристики : Користете Каде Што Шрафцигер Нема да Одговара.Го Олеснува Отстранувањето И Инсталирањето На Обликувањето Околу Бунарите На Браникот И Другите Тесни Места . Ставете Ја Рачката Над Битот И Свртете . Обратна Рачка На Малку За Затегнување . Може Да Се Користи И Со Шрафцигер Со Тркалезно Вратило Од 1/4 Инчи . Прескокнување Акција Со Бесконечни Поставки . Вклучува Директно Слот И #2 Филипс Малку Собранија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.