0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Модвеј Нови Перформанси Кадифе Брачен Кревет Во Бело

Модвеј Нови Перформанси Кадифе Брачен Кревет Во Бело

DEN 7039.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Потребно е собрание. Тапацираната глава е изградена со цврста рамка од иверица со вешто засечени агли. Тежина Капацитет : 800 фунти. РАМКА ЗА КРЕВЕТ СО ЛЕТВИ-Стоејќи на заострени црни дрвени нозе со капачиња за стапала што не означуваат, Нови има издржлив систем за поддршка на летви од топола со армиран централен зрак и две потпорни нозе. МОДЕРНА ГЛАВА-поместената глава на овој кревет може да се пофали со класична силуета создадена од вешто засечени агли и подобрена со облогата на ноктите, носејќи елеганција во главната или спалната соба за гости. Меката силуета на модерната глава е подобрена со прецизната облога на ноктите за глам деко стил во модерни или еклектични декори од средината на векот. Рамката на креветот со летви има засилен централен зрак со две потпорни нозе за зголемена стабилност. ЦВРСТА ПОДЛОГА ЗА ДУШЕЦИ-Со добро изработена рамка ОД МДФ, овој кралски кревет додава префинетост во спалната соба и е цврста основа за мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. Димензии на креветот : 87 "Л х 79" В х 46-54 " Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.