0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
1. Карат Т. В. Црна И Бела Дијамантска Тениска Нараквица Со Сребрен Тон

1. Карат Т. В. Црна И Бела Дијамантска Тениска Нараквица Со Сребрен Тон

DEN 5279.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа атрактивна тениска нараквица ги прикажува врските за дизајн на бранови обложени со еден карат црно-бели дијаманти. Нараквицата е обезбедена со кутија со јазик и безбедносна брава. Вкупната дијамантска тежина е еден кт.Црните дијаманти се погусти и тежат повеќе од белите дијаманти. Затоа, црните дијаманти може да изгледаат значително помали од белите дијаманти со иста големина на карат. 1.00 Карат Т. В. Црна И Бела Дијамантска Тениска Нараквица Со Сребрен Тон : Сребрен тон завршеток1 кт. т. в. затворач за заклучување на дијамантски кутии 7.25 " Дознајте повеќе за дијамантите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.