0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 7.5

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 7.5

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато. Оваа лесна лесна лента за удобност од 4 мм сигурно ќе додаде елемент на возбуда на вашиот прст и ќе дојде во големина на прст 7.5.Метална Тежина : 3,19 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Удобно Вклопување Свадба Бендгендер : Унисекс Метал : Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 4ммринг Големина : 7,51,41 мм дебела лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : сад 14к бело злато 4мм Полукружна Удобност Одговара На Лесен Бенд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.