0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лорел, Менаџерски Решетката Средината на грбот Стол, Секој

Лорел, Менаџерски Решетката Средината на грбот Стол, Секој

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Менаџерскиот стол со среден грб има мрежест грб и тапацирано седиште со ткаенина. Designedономски дизајнираниот среден грб одговара на природната искривување на грбот на една личност. Рацете се прилагодуваат во висина и ширина. Столчето со среден грб нуди и најлонска основа со пет ѕвезди, пневматско прилагодување на висината на седиштето (високо 17" до 21" од подот), вртење од 360 степени, прилагодување на висината на грбот, навалување и асинхрона контрола со три лостови. Рамката е достапна само во црна боја. Столот го исполнува стандардот за противпожарна заштита CA117 и нуди рејтинг на абразија од 60.000 двојни рубли (ASTM-D-4175). Лорел Менаџерски Мрежа Средината на грбот Стол мрежа назад за дишење. Среден грб совршен за менаџери. Designedономски дизајниран за природна искривување на грбот. Најлон, база со 5 ѕвезди со 5 тркалца за лесна подвижност. Функции : пневматско прилагодување на висината на седиштето, вртење од 360 степени, прилагодување на висината на грбот и навалување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.