0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Армаркат Длабок Кревет За Мачки, Тркалезна Пештера За Мачки, Корпа Зимски Кревет За Мали Миленичиња

Армаркат Длабок Кревет За Мачки, Тркалезна Пештера За Мачки, Корпа Зимски Кревет За Мали Миленичиња

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Мачките сакаат убаво место за виткање и спиење, а секоја мачка треба да има свој пријатен простор. Со овој мек кревет за мачки, вашата мачка ќе има удобно место за одложување. Дебелиот, мек кревет обезбедува многу амортизирање на дното, како и доволно висина за да се скрие внатре. Ова мало скривалиште е направено од сиво-зелен тапацир и беж-сив мек кадифен за да обезбеди издржливост, мекост и добар изглед во исто време. Елегантните бои одат добро практично во секоја просторија. Обезбедете ја вашата мачка удобност, сигурност и мекост со овој кревет што може да се наоѓа насекаде каде што вашето маче сака да спие или да игра. Неговата компактна големина го прави одличен за транспорт кога е потребно, А креветите На Армаркат не бараат склопување. Мерења : . Кревет : 19,5 " (Л) х 19,5 "(В) х 8,5 " (Ж). Дебелина На Подлогата : 2.8". Бруто Тежина 2,5 килограми. Нето Тежина 2.1 фунти. Димензии на пакетот : 11" (Л) х 8" (В) х 14" (Ж) Армаркат длабоко јадење гушкање. Тркалезната форма им овозможува на животните да се виткаат. Мекиот кадифен кревет за миленичиња за миленичиња за навивање е идеален кревет за мачки или мали кучиња Флексибилен, лесен, стилски и едноставен во дизајнот. Покриен со мек кадифе. Исполнет со екстра дебел, 100% полифил за максимална удобност без Лизгање и водоотпорна основа за да останете меки, препорачуваме рачно перење иако е безбедно за миење во машина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.