0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хеликоил Р1084 - - М12х1. Вметнувања

Хеликоил Р1084 - - М12х1. Вметнувања

DEN 559.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вметнувањата на Хели-Серпентина се спакувани според големината на конецот за лесно ракување и прикажување. Должината на влошките во инчни и метрички пакувања е еден до еден-половина од дијаметарот на завртката. Ова обезбедува доволна сила во повеќето апликации. Вметнувањата на дупките за свеќички се спакувани во должини што одговараат на различните достигнувања на свеќичката. За пократки или подолги должини и волуменски апликации. Вметнувањата на жичаните навои се вградени во помеки метални материјали за да им дадат перформанси на конец слични на челик. Ова им овозможи на индустриите да користат материјали со помала тежина, како што е алуминиумот, без да се откажат од јачината на конецот на нивните сврзувачки елементи. Ако ја барате најновата технологија во влошките, ќе ја најдете овде со Влошки од Хели-Серпентина.Стенли Инженерското Прицврстување има неколку "индустриски први" кога станува збор за навојни и жични влошки и постојано ја иновираат оваа категорија на прицврстување што се развива. Инженерските влошки На Стенли во палетата на производи Оптија обезбедуваат легендарни перформанси од Хели-Серпентина, Доџ, Спиралок и други револуционерни иновативни дизајни. Овој производ е направен од висококвалитетни материјали кои ќе ви служат во годините што доаѓаат. Дизајниран со користење на најсовремена технологија и имајќи ги предвид клиентите. Тоа ќе ги задоволи вашите потреби и ќе испорача одличен квалитет по прифатлива цена. Бесплатно трчање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.