0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бакстон Студио Алајз Модерна Класична Ленена Тафтувана Рака За Лизгање Софа Честерфилд

Бакстон Студио Алајз Модерна Класична Ленена Тафтувана Рака За Лизгање Софа Честерфилд

DEN 8943.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Повторно измислете ја вашата дневна соба со додавање На Студиото Бакстон Алајс Модерна Класична Ленена Тафтувана Рака За Движење Честерфилд Троседот. Овој софа што го одзема здивот има секојдневен модерен дизајн со валани потпирачи за раце и суптилно тафтување со копчиња. Цврстото дрво ја конструира рамката, опремена со стапала од пунџа. Пена со висока густина ја влошува рамката и перниците, на врвот со мека и издржлива ткаенина. Изберете ја вашата идеална опција за боја на ткаенина од достапната. Димензии : 90 W x 36.25 d x 28.38 H во. Рамка изградена од дрво. Обложена со пена. Висококвалитетен тапацир за ткаенина. Изберете од достапни бои. Акцентиран со тафтување на копчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.