0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Беверли Хилс Поло Клуб Момчиња Мокасини Папучи: Унизирани Внатрешни Надворешни Чевли За Куќи Со Анти-Лизгачки Ѓон-Црна, 1

Беверли Хилс Поло Клуб Момчиња Мокасини Папучи: Унизирани Внатрешни Надворешни Чевли За Куќи Со Анти-Лизгачки Ѓон-Црна, 1

DEN 351.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Беверли Хилс Поло Клуб Момчиња Мокасини Папучи (Мали Деца/Големи Деца). Совршено за пријатно внатрешно искуство за вашите малечки. Се лизга на затворање и удобност загарантирана. Заоблен Прст. Вештачки материјали. се совршен спој на удобност и стил за вашите малечки. Овие влечки се дизајнирани да обезбедат пријатно искуство во затворен простор, одржувајќи ги стапалата на вашето дете топли и цврсти. Затворањето на овие влечки го олеснува вашето дете да ги облече и соблече, истовремено обезбедувајќи сигурно вклопување. Заоблениот дизајн на прстите нуди доволно простор за слободно движење на прстите, промовирајќи природно движење на стапалото и флексибилност. Изработени со вештачки материјали, овие влечки се издржливи и долготрајни, што ги прави сигурен избор за колекцијата обувки на вашето дете. Цврстата конструкција и висококвалитетните материјали гарантираат дека овие влечки можат да издржат абење, што ги прави идеални за активни деца. На Беверли Хилс Поло Клуб Момчињата Мокасини Влечки (Мали Деца/Големи Деца) се исто така стилски додаток во гардеробата на вашето дете. Класичниот дизајн на мокасин со логото На Клубот Беверли Хилс Поло на предната страна додава допир на софистицираност и класа на овие влечки. Накратко, овие влечки обезбедуваат непобедлива удобност, издржливост и стил за вашите малечки. Тие се совршени за внатрешна употреба и нудат одлично вклопување, што ги прави задолжителен додаток во колекцијата обувки на вашето дете. Удобно : Изработено Од висококвалитетен материјал за полнење. Издржлив : Овие Ќе Траат преку абење. Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Лесно Носење : затворањето со Лизгање е ветре за облекување!. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.