0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Седмата Генерација fl Оз Када И Плочка Почиста, Смарагд Чемпрес И Ела Мирис

Седмата Генерација fl Оз Када И Плочка Почиста, Смарагд Чемпрес И Ела Мирис

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ефективната формула За Чистење Кади И Плочки е направена со средства за чистење добиени од растенија и работи напорно за да ги задржи површините во бањата ослободени од натрупување ѓубриња од сапун. Спецификации капацитет : 26 fl oz Country На Потекло : Соединетите Американски држави-SKU : GNFI29145 Смарагд Чемпрес и Ела мирис. Тешко на ѓубриња од сапун. Без Глутен, Без Суровост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.