0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, 2001-АУДИ А8

Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ, 2001-АУДИ А8

DEN 164.80
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пумпите За Вода гејтс се препознаваат во индустријата по нивната издржливост и супериорен квалитет. Секоја Пумпа За Вода Гејтс е изградена со материјали од премиум легура и 100% функционален тест на заптивки и лежишта заедно со 100% тест за истекување и за леење и за собрана Пумпа за Вода. Ние сме посветени на продажба на најквалитетни нови, никогаш повторно произведени, пумпи за вода во резервниот пазар. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти безгрижно работење за животниот век на нивното возило.Над 95% покриеност за увоз на возила за речиси секоја хибридна апликација, вклучувајќи Ги Тојота Приус, Хонда Цивик, Форд Бегство и морелајн вклучува неколку пумпи со задно куќиште, за да помогне да се намали времето на инсталација и да се обезбеди непроблематична работа-управувано Од Можноста Моторната Пумпа За Вода Одговара Изберете : 2004-2006 ФОЛКСВАГЕН ТУАРЕГ 8 Цил 4.2 Л 2001-2006 АУДИ А8 8 цил 4.2 л 2003 ауди рс6 8 цил 4.2 Л 2000-2004 Ауди А6 8 Цил 4.2 Л 2004-2006 фолксваген фаетон 8 цил 4.2 л 2002-2003 Ауди С6 8 Цил 4.2 л 2001-2003 АУДИ С8 8 Цил 4.2 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.