0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Васач-Цб Кошула Со Долги Ракави

Васач-Цб Кошула Со Долги Ракави

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Едноставно, удобно, тивко. Изработена од удобен лесен памук, Кошулата Wasatch-CB нуди одлично маскирно прикривање во топло до умерено време. Кога ќе дојде време да станете неуредни, превртете ги ракавите нагоре и започнете со работа.КБ = Основни И Основни. Не секоја ловечка екскурзија бара опрема оценета за пороен дожд, беснее виулици или паѓање на жива под температурите на замрзнување. Основната И Основната опрема се совршени умерено време кога сте повеќе фокусирани на молчење отколку на топло.Карактеристики : - Лесен 6 мл. памук-преден Дел Со Седум копчиња со долги опашки - двојно наборен грб за целосен опсег на движење-јака со копче надолу-конструкција со страничен спој Со Двојна игла - прилагодливи манжетни со копчиња и плакети со подолги ракави за полесно навивање-Редовни Спецификации За Вклопување : - Употреба На Активност : Голема Игра - Боја : Мов Даб Распаѓање Земја - Пол : М-Фит : Редовна Големина : Среден Часовник - Кошула Со Долги Ракави ЦБ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.