0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Официјални Спортски Факти-Годишна Страница-Дневен Календар

Официјални Спортски Факти-Годишна Страница-Дневен Календар

DEN 239.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дневната спортска страница го исполнува календарот во едногодишна прослава на легендарниот атлетизам, рекордни претстави, фасцинантни ситници и неприкосновен тимски дух. Започнете секое утро со наплив на адреналин на спортска слава и знаење. Возбудлива сметка на легендарниот 2000 титани-билс плејоф игра позната како "Музички Град Чудо."Приказната За Мо Берг, ветеранот фаќач на бејзбол во големата лига, кој зборуваше 12 јазици И стана шпион за ВРЕМЕ на ВТОРАТА Светска Војна. дефект на најдолгиот натпревар во историјата НА НБА, шест-прекувремен маратон помеѓу Олимпијците Од Индијанаполис и Рочестер Ројалс во 1951 година. Кога станува збор за еднина високо на освојувањето на шампионатот, можеби Коби Брајант го рече тоа најдобро : Пријателите доаѓаат и си одат, но транспарентите висат засекогаш. Со продадени 6,3 милиони примероци! Дневната спортска страница го исполнува календарот во едногодишна прослава на легендарниот атлетизам, рекордни претстави, фасцинантни ситници и неприкосновен тимски дух. Започнете секое утро со наплив на адреналин на спортска слава и знаење. Возбудлива приказна за легендарната игра на плејофот "титани-Сметки" од 2000 година позната како " Чудо На Музичкиот Град."Приказната За Мо Берг, ветеранот фаќач на бејзбол во големата лига, кој зборуваше 12 јазици И стана шпион за ВРЕМЕ НА ВТОРАТА Светска Војна. дефект на најдолгиот натпревар во историјата НА НБА, шест-прекувремен маратон помеѓу Олимпијците Од Индијанаполис и Рочестер Ројалс во 1951 година. Кога станува збор за еднина високо на освојувањето на шампионатот, можеби Коби Брајант го рече тоа најдобро : Пријателите доаѓаат и си одат, но транспарентите висат засекогаш. Со продадени 6,3 милиони примероци!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.