0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хотелска Колекција челзи 100 Проценти турски Памучни Крпи За Перење, од

Хотелска Колекција челзи 100 Проценти турски Памучни Крпи За Перење, од

DEN 639.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изработени од мек и густ турски памук од 100 проценти, овие крпи и душеци се луксузни и абсорбента. Изработени за издржливост, овие ниски крпи за обложување може да се мијат во вода до 190 степени, температурата што се користи во институционалните алишта. Изберете од различни комплети за да одговараат на потребите на вашиот дом или претпријатие. Белило базирано на хлор и пероксид безбедно, овие разноврсни крпи ќе застанат против употреба и казна. Овие едноставно не велат дека се хотелски/гостопримливи крпи, тие се вистинската зделка што се користи во многу хотели ширум светот 100 Проценти турски Памук. 12 Пакувајте крпи за перење. Се користи во хотелите во тиоп низ целиот свет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.