0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бидете Фраза За Промена Виножито Ѕвезди И Цвеќиња Сликарство Платно Уметност Печатење

Бидете Фраза За Промена Виножито Ѕвезди И Цвеќиња Сликарство Платно Уметност Печатење

DEN 297.60
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Ѕидна уметност која содржи слика отпечатена на платно. Отпечатоците од платно често се користат во дизајнот на ентериер и прикажуваат слики од акции или personal фотографии. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Лиза Вајтбутон. Бидете Фраза За Промена Виножито Ѕвезди и Цвеќиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.