0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флорална печатена прошетка низ ромпер фустан

Флорална печатена прошетка низ ромпер фустан

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Девојки меки плетејќи се низ максимскиот фустан од еден чекор напред. Меки дрес на цвеќиња. Краток ракав за трепет. Исечете го вратот со отсечени детали. Макси должина на здолниште со зашиени шорцеви. Повлечете ја. Еластична половината. Машинско миење, суво суво. Плетете прошетка низ макси ромпер фустан од еден чекор напред. Машина за перење. Мека цветно печатено плетено. Повлечете ја. Лажички врат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.