0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Боскони Суета За Една Бања Со Интегриран Мијалник

Боскони Суета За Една Бања Со Интегриран Мијалник

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Калено стакло не е ништо ново, но откако ја видовме Суетата За Една Бања Боскони Со Интегриран Мијалник, се прашуваме зошто не сме виделе почесто стаклени површини. Синкаво-белите тонови на ова густо стакло се совршено надополнети со тонот на еспресото на надворешноста на ламинатот. Главниот кабинет има две фиоки, и со хардвер со четкан никел, лизгалки за продолжување и брави со мек допир. Истиот хардвер и брави се користат на вратите на кабинетот со стаклени облоги кои се отвораат за да откријат многу простор за постелнина и тоалети. Исто така, имате можност да додадете страничен кабинет за поширок работен простор и повеќе внатрешно складирање. Стаклениот врв е претходно дупчат за да прифати славина со една дупка. Боскони Боскони прави сигурни, извонредно дизајнирани суети за бања со висококвалитетен природен гранит, мермер и стакло. Тие увезуваат СТОКА сертифицирана СО ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ P2 само за да се осигураат дека нивните високи стандарди секогаш се исполнети и ви се пренесуваат . Нивните производи доаѓаат во широк спектар на стилови, бои и материјали изградени за да одговараат на секоја тема за украсување на домот. Боскони е горд член На Националната Асоцијација За Кујна и Бања (НБКА).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.