0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
К Стабилизатор Бар Линк Одговара изберете: 1999-МАЗДА МХ-МИАТА, 1996-мазда 626

К Стабилизатор Бар Линк Одговара изберете: 1999-МАЗДА МХ-МИАТА, 1996-мазда 626

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Подобрува врз ое дизајни. Тивка, сигурна операција. Тивка, сигурна операција. Обезбедува како-ново управување, леснотија на инсталација и подолг век на траење. Вклучува докажан дизајн и инженерски карактеристики. Подмачканиот штекер ја намалува корозијата и абењето со тоа што дозволува нов лубрикант да ги исплакне загадувачите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.