0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Отворено 23 Тркалезна Огнена Јама За Горење Дрво Со Покривка За Дожд И Додатоци, Челик, Сива Боја

Отворено 23 Тркалезна Огнена Јама За Горење Дрво Со Покривка За Дожд И Додатоци, Челик, Сива Боја

DEN 639.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изградена за употреба во текот на целата година, ОВАА Огнена Јама КОСКО 23" Огнената Јама На Дрва е вашето доверливо решение кога станува збор за летно печење или наздравување на бел слез во зима. Одличен додаток на секој надворешен простор за живеење, модерниот и елегантен кружен дизајн на оваа огнена јама со вградени рачки, создава одлично парче за разговор додека сте домаќини на пријатели и семејство во дворот или во дворот. Овој основен двор е изграден од челик, користејќи материјали отпорни на ' рѓа и временски услови за да ги издржи сите надворешни елементи. Доаѓа со алатка за покер за да се запали пламенот, решетка за оган за дополнителна заштита кога огнот рика, капак кога не се користи и капак за дожд за да се заштити од врнежи помеѓу употребата. Достапно во модерен и тренд нели сите сиви бои за да одговараат на вашата backетика во дворот. Без потреба од склопување, ова е подготвено да се опуштите околу огнот, предизвикувајќи значаен разговор. КОСКО Отворено 23" Тркалезна Огнена Јама За Горење Дрва со Покривка За Дожд и Додатоци, Челик, Сива Едноставна и елегантна огнена јама за горење дрва одлична за секој надворешен простор за живеење. Модерен и елегантен дизајн што го прави ова парче за разговор додека ги забавува гостите. Изграден за употреба во текот на целата година, што го прави идеален за летно печење или за наздравување на бел слез. Доаѓа со решетки за оган, покер алатка, капак и капак за дожд. Не е потребно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.