0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Викерман 18 Фуксија Топката Украс Божиќ Трансферот, Во собата на 3

Викерман 18 Фуксија Топката Украс Божиќ Трансферот, Во собата на 3

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Викерман 18 " Фуксија Топката Украс Божиќ Трансферот. Додадете текстура и боја на секој празничен проект со овој Жичен божиќен избор на топка. Овој избор содржи еден сјаен украс од 3,9 инчи, еден мат заврши украс од 2,75 инчи, а еден сјај заврши украс од 2 инчи. Овој брилијантен украс е изработен од пластика отпорна на кршење и прави одличен акцент за венци, венци, дрвја, украсување пакети итн. Постојат 3 зема по пакет. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Мешавина Од Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци. Обезбедено на Жичано Стебло. 3 зема по пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.