0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Проѕирна Маица Со Врат

Женска Проѕирна Маица Со Врат

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

3.2 мл., претходно испукан 100% памук со прстен; 40 синглови; Хедери-60/40 поли/чешлан памук со прстен; Хедер Греј - 90/10 чешлан памук/поли; јака со една игла; митрирана Јака Со Врат; шиење со двојна игла на ракавите и долниот раб; Оеко-Tex® Стандард 100 Сертифициран; има етикета за солзи; полу-вградена контурна силуета Со странични Рабови и лента за Прикажување; женска клементина проегирна маица со врат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.