0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мулти Простор Сјај Во Темна Прачка Џеб Завеса Панел Пар, VCNY Дома, 38 63

Мулти Простор Сјај Во Темна Прачка Џеб Завеса Панел Пар, VCNY Дома, 38 63

DEN 319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете "гледање ѕвезди" во вашата секојдневна рутина Со Vcny Home Во Вселенскиот Сјај во Парот На Џебната Завеса Со Темна Прачка. Совршен за декор во спалната соба или игротеката на вашите деца, овој сет на панели за завеси има планети, ракети и ѕвезди кои светат во мракот за да го направат времето за спиење позабавно. Едноставно ставете ја завесата во близина на извор на светлина за да го активирате ефектот на сјај, исклучете ги светлата и видете ги точките како светат како магија! Комплетот на панелот за завеси е изработен од полиестер и има џебен врв за прачка за лесно закачување и стилизирање. Можете лесно да ги задржите завесите да изгледаат како нови со тоа што машината ќе ги измие во ладна вода и ќе ги исуши на ниско ниво. VCNY Дома Во Вселената Сјај Во Темна Прачка Џеб Завеса Панел Пар-38 "x 63", Мулти : Дводелен сјај во темна завеса во собата. Карактеристики вселенска тема со блескави планети, ракети и ѕвезди. Ставете ја завесата во близина на извор на светлина за да го активирате ефектот на сјај. Достапно во две големини. Изработени од 100% полиестер. Прачка џеб врвот за лесно виси и стил. Машина за перење за брза и лесна нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.