0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тукано Работат Надвор Тенок Торба За MacBook Pro 13 и Ултрабук 13

Тукано Работат Надвор Тенок Торба За MacBook Pro 13 и Ултрабук 13

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Иконскиот модел на колекцијата, најлонската работна Торба 3, За Macbook Pro или Ultrabook 13", стилски го одекнува оригиналниот дизајн, но сега има контрастна боја во внатрешниот оддел и торбичката за додатоци, која може да се користи на три различни начини : целосно скриена, делумно видлива или целосно извлечена за да се прошири капацитетот. Доаѓа со отстранлив ремен за рамо и внатрешен оддел Со Анти-Шок Систем за заштита На Вашиот Лаптоп Екстра тенка најлонска торба. Џеб со тројна функција. Внатрешен Анти-лизгачки Систем за уред. готова лента за рамо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.