0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Титаниум Црна Гумена Рамна Четкана Лента

Титаниум Црна Гумена Рамна Четкана Лента

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Гравирањетитаниум гумабуркаст рамен Бенджлебна Завршница : Ширина На Четкана Лента : 7 мм материјал : Примарен : Титаниумизибилен : Дебелина : 2 мм материјал : Друго : Гума (Црна)Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Сивило : Свадба бендсеџ тип : рамен упц 883957787619 Титаниум Црна Гума Рамен 7мм бранеа бенд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.