0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ханес Комфорт Рашири Женски И Женски Плус Мандарински Пилинг Врвот

Ханес Комфорт Рашири Женски И Женски Плус Мандарински Пилинг Врвот

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Мандараин стил (исправена, блиска фитинг) јака, капа ракави, комунални јамки, држач за значки, торбичка предниот џеб со прилепувања за затворање и скриен телефонски џеб во страна на торбичката. Вентилиран раб за дополнително вклопување. Рабовите на рамената напред за целосен опсег на движење, задниот јарем со централен набор. Технологијата што се користи е кул удобност/фитил, контрола на мирис, истегнување, лесна нега. Декоративна надворешна ткаена етикета на лево свртена капа ракав полите Ханес Удобност Одговара На Женскиот И Женскиот Плус Мандарински Врв.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.