0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Санитарна Четка Ролки За Исправи 12

Санитарна Четка Ролки За Исправи 12

DEN 255.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Долг Животен Век 7.0 Засилувач Мотор, 145 Cfm. 6 Позиција Прилагодување На Висината На Тепихот. Хром Челик Тепач Бар Четка Ролна. 50 ' Кабел За Напојување. Двоен Раб Клин. Големи Задни Тркала. Вакуум Ширина 12". Крпа Протресете Ја Вреќата За Прашина. 1 Година Гаранција. За Серија 680, 880 И 890 Исправени Ролки За Санитарни Четки За Исправени 12".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.