0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гепард Претрупан Женски Костим За Ноќта На Вештерките За Возрасни

Гепард Претрупан Женски Костим За Ноќта На Вештерките За Возрасни

DEN 705.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

За вашата следна забава за облекување, овој забавен и смел Гепард Претрупан Женски Костим За Ноќта на Вештерките За Возрасни Ќе ги сврти главите. Вклучува фустан со кадифена качулка со леопард, комплетен со уши одозгора, како и навлаки за опашка и чизми. Направен од мешавина од поли памук, нуди едноставно одржување со миење раце или бришење со влажна крпа. Гепард Претрупан костим е око-фаќање, како и удобно, и тоа е одличен избор не само За Ноќта на Вештерките, но за костимот партии и театарски продукции, како и.Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Гепард Претрупан Женски Костим За Ноќта На Вештерките За Возрасни : Вклучува леопард печатење се протега здроби кадифе качулка фустан со крзно трим и отстранлив опашка, подигање покрива. Содржина на материјал : мешавина од поли памук. Упатства за нега : рачно перење; не избелувајте; избришете со влажна крпа; ладна вода; не пеглајте. За возрасни жени . Големини на костими за забави за ноќта на вештерките : S (2-6), M (6-10), L (10-14), XL (14-16), Плус 1 X-2 X (16-18), Плус 3 X (18). Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.