0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Црвени Кап Машки Плисирани Панталони

Црвени Кап Машки Плисирани Панталони

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Извадете го стресот од облекувањето со нашите Плисирани Панталони. Тие доаѓаат со плисиран преден дел за класичен и професионален изглед додека ткаенината од диагон се спротивставува на брчките и бојата бледнеат додека ослободуваат почва и дамки во миењето. Што значи, ќе останете да изгледате добро, без разлика во што ќе влезете додека сте на часовникот. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака; Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење; Бара минимално пеглање благодарение на завршницата отпорна на брчки; Многу џебови за складирање на алатките за трговија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.