0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нов 82-1103k Прозорец Регулатор Задниот Лев одговара 1998-Тојота

Нов 82-1103k Прозорец Регулатор Задниот Лев одговара 1998-Тојота

DEN 316.96
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кардоне Новите Регулатори На Прозорци се дизајнирани да ја максимизираат вредноста на моторот за подигнување на прозорецот. Замена на регулаторот на прозорецот ќе помогне да се обезбеди абење на моторот и избувнувањето ќе биде минимизирано. Оригиналниот дизајн неуспесите и слабостите што предизвикуваат предвремено откажување на моторот се идентификуваат и коригираат за да се обезбедат долготрајни перформанси. Инженерите на КАРДОНЕ ги користат најновите технологии и иновации за да создадат висока вредност по ниска цена, обезбедувајќи квалитетен производ на кој и вие и вашето возило може да се потпрете. Апликација За Возило : Тојота Корола 2002-98. Самостоен регулатор за подигнување на прозорци, обезбедува поекономично решение за фиксирање на вашето возило. О. Е. М. недостатоците во дизајнот се идентификуваат и коригираат за долготрајни перформанси. Ги исполнува или надминува перформансите На О. Е. М.. Секоја единица е 100% нова, обезбедувајќи сигурна операција за подигнување на прозорецот. Гарантирано вклопување, форма и функција. Ое Референца : 6980335080. Одговара Изберете : 1998-2002 ТОЈОТА КОРОЛА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.