0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сафавиех Двор Кристално Цветни Затворен Отворен Затворен Надворешен Простор Килим, 5 '3 7 ' 7

Сафавиех Двор Кристално Цветни Затворен Отворен Затворен Надворешен Простор Килим, 5 '3 7 ' 7

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изгледот е се кога Го имате Дворот Сафавиех Чоколадо/Природно Во вашиот дом. Овој правоаголен килим е изработен од подобрен полипропилен за дополнителна издржливост и карактеристики машинска конструкција. Изберете од достапни големини. Секојдневен дизајн килим во комбинација на чоколадо и природно. Подобрен полипропиленски материјал за дополнителна издржливост. Правоаголен, машински изработен килим. Произведено Во Белгија. Вашиот избор на големина на килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.