0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уметнички Ткајачи Адалин Темно Сина Модерна 2' 3 ' Област Килим

Уметнички Ткајачи Адалин Темно Сина Модерна 2' 3 ' Област Килим

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Адалин без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Со својата рачно тафтувана конструкција, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции, истовремено зачувувајќи го истото природно однесување и шарм. Направено Со Волна Во Индија и има Среден Куп. Самото Место Е Чисто. 100% Волна. Рака Тафтувана Во Индија. Среден Куп. Висина На Купот : 0,39". Отворено Безбедно : Не. Различни бои и големини на располагање. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете го рачниот додаток секогаш кога е можно. Метлите и рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Самото Место Е Чисто Или Професионално Чисто. Препорачани Соби : Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија, Кујна, Ходник, Фоаје. Килим Рампа Препорачува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.