0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Минта Современа Апстрактна Област Килим, Беж Мулти, 4'6'

Минта Современа Апстрактна Област Килим, Беж Мулти, 4'6'

DEN 929.28
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со нивните мотиви во слободна форма и софистицирана игра во боја, килимите во нашата Апстрактна колекција проткаат просторија со свеж, динамичен дух. Мешавината на бои дава дизајнерски изглед и чувство и дава изјава во секоја просторија. Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим е погоден за деца и миленичиња и совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Минта Современа Апстрактна Област Килим, Беж Мулти, 4 'х 6'.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.