0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Потпора за суспензија Одговара изберете: 1979-DATSUN 280ZX, 1982-DATSUN МАКСИМА

Потпора за суспензија Одговара изберете: 1979-DATSUN 280ZX, 1982-DATSUN МАКСИМА

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Удобноста при возењето може да биде важна, но враќањето На Контролата на Возењето на возилото. стабилност, запирање, промена на лентата одговорноста и ракувањето е критична. Киб Ексел-Г Шоковите и Потпорите се дизајнирани за најважната цел на изведбата : Враќање на оригиналните можности на возилото. Киб е водечки светски снабдувач на шокови и потпори за нови производители на возила И Excel-G е направен на истите линии за склопување KYB OE, ги користи истите компоненти за квалитет НА OE и е калибриран за да ги врати оригиналните, дизајнирани перформанси, а не да ги менува. Тоа ја заработи класификацијата Excel-G : OEA (Оригинална Опрема за Резервниот Пазар). Kyb Excel-G е дизајн на азотен гас, со двојна цевка, кој ја вклучува секоја квалитетна компонента што ја вклучуваат нашите глобални производи OEM и е најпосакуван избор за Азиските возила. Потпора за суспензија Одговара Изберете : 1979-1981 DATSUN 280 ZX 1982-1984 DATSUN МАКСИМА 1977-1981 DATSUN 810 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.