0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тресок III Врти Риболов Ролна

Тресок III Врти Риболов Ролна

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДОСТАПНА 2/1/2019 до 5/13/2019 : Бесплатна Торба За Дуфел Со Купување На Какви Било Производи Од Пен Во Вкупна Вредност од 250 долари или Повеќе. Кликнете овде за формуларот за откуп. Уживајте во свиленкасто-мазно влечење, издржливост на тврдо носење и прецизно посочете ја прецизноста со Ролната ЗА Риболов НА Пен Тресок III. Оваа моќна, сигурна ролна за предење е изградена за да испорача перформанси на течност во најгруби услови. Целосното метално тело, страничната плоча и роторот одржуваат беспрекорна ригидност дури и кога се ставаат под екстремни притисоци, додека технологијата НА Опрема за Цпу дополнително ја подобрува издржливоста со сечење брзини до точни, оптимизирани толеранции на софтвер, обезбедувајќи непречено функционирање што издржува абење. Ролната, исто така, обезбедува исклучително мазно влечење благодарение на нејзините подлошки За Влечење што помагаат да се минимизираат непредвидливите повлекувања и грчеви за практично да се елиминира двоумењето. Рачното патување со кауција им дава на риболовците дополнителна контрола, додека дизајнот на запечатеното тело И калемот НА IPX6 ги одржува компонентите на ролната во совршено усогласување. Калемот содржи прстени со капацитет на линија кои на прв поглед прикажуваат колку линија останува. Тешката ролна за предење нуди феноменална издржливост и свилено-мазно влечење. Целосно метално тело, странична плоча и ротор издржуваат казнени услови. Технологијата НА Опрема ЗА Цпу користи најсовремена машинерија за сечење брзини до точни толеранции. Системот за Влечење дура практично ги елиминира пречките и двоумењето, дури и под екстремни поставки за влечење. Линија капацитет прстени прикажување на прв поглед колку линија останува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.