0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вкусни и убави, овие прекрасни обетки со обрач сигурно ќе го гламурозат вашиот личен стил. Изработени од 10 каратно жолто злато, овие обетки од 12х13мм можат да се пофалат со висока полирана завршница што нуди елегантен изглед. Овие обетки со шарки нудат елегантно едноставен изглед. 10 Каратно Жолто Злато, Полирано, Цврсто, Шарки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.