0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Центричен 121. Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2009-НИСАН ВЕРСА

Центричен 121. Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2009-НИСАН ВЕРСА

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Центрични Делови диск сопирачка роторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме диск сопирачка роторот за речиси секој автомобил на патот денес. Центричните Делови на роторот на диск сопирачката се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Центричен 121.42106 Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 2009-2011 НИСАН ВЕРСА 4 Цил 1.6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.