0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Шампионска Контрола На Движење Спортски Градник Со Долна Жица Бел 42Д

Женска Шампионска Контрола На Движење Спортски Градник Со Долна Жица Бел 42Д

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вежбајте и тренирајте Со невидено ниво на удобност и контрола со Нашиот Спортски Градник За Контрола На Движење Под Жица. Иновативните Контролни чаши за Движење обезбедуваат Максимална поддршка за време на интензивна активност со насочени зони за поддршка, истегнување и дишење. Двојната сува технологија ја отстранува потта и ве одржува посува. Скриената долна жица помага во обликот. Засилени ламинатни странични панели за сите околу поддршка. Поширокиот грб помага непречено. Достапно во големини на чаши и ленти за флексибилност на вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.